Marki na których pracujemy

 

With official partner:

FB Salon Fryzjerski Alfa Style

 

 

Fryzjerstwem interesujemy się od najmłodszych lat. Pasja do modelowania włosów, śledzenie nowych trendów i testowanie coraz to nowych kosmetyków i narzędzi, aby świadomie budować własne standardy jakości. To nasza codzienna praca, której oddajemy się z pełnym zaangażowaniem. Prowadzony przez nas salon, jest miejscem w którym każdy z Państwa na nowo odkryje swoje piękno, poprawi sobie humor i doda pewności siebie nową, starannie wykonaną fryzurą. Zespół fryzjerski tworzony przez najlepszych specjalistów w branży, pełnych energii i świeżych pomysłów, stanowi naszą dumę i wizytówkę, która wyróżnia nas od konkurencji.

Aby zapewnić Klientom najlepszą obsługę, każdy nasz fryzjer ma do dyspozycji kompletnie wyposażone stanowisko, obfitujące w wysokiej klasy narzędzia i sprawdzonej jakości kosmetyki. Ich stosowanie, w połączeniu z doskonałymi kwalifikacjami fryzjerów, gwarantuje uzyskanie oczekiwanego przez Państwa efektu. Wykonujemy zarówno klasyczne fryzury, jak również nowoczesne, śmiałe i odważne stylizacje, prosto z okładek światowych czasopism. Biorąc udział w regularnych kursach i szkoleniach, systematycznie podnosimy swoje umiejętności i zwiększamy atrakcyjność naszej oferty.

Celem, który sobie wyznaczyliśmy, jest uczynić salon fryzjerski miejscem Państwa odnowy. Nie tylko wizerunkowej, ale również tej wewnętrznej. Od dawna bowiem wiadomo, że zmiana fryzury ma znaczący wpływ na poprawę samopoczucia i może być utożsamiane z otwarciem nowego rozdziału w życiu. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli nasz fryzjer stanie się częścią tej zmiany. Państwa zaufanie jest dla nas najważniejsze, dlatego do każdego z Klientów podchodzimy z równie dużym szacunkiem, starannością i zaangażowaniem. Wiemy, że efekty naszej pracy będą przez kolejne tygodnie towarzyszyć Wam w pracy, szkole i domu. Pragniemy, abyście uśmiechali się do siebie patrząc w lustro, a inni ludzie na Wasz widok odwracali głowy i patrzyli za Wami z zachwytem! To wszystko może stać się rzeczywistością, już po pierwszej wizycie u nas!

Zapraszamy!