Nasz zespół

 

Kasia

Mistrzowie fryzjerstwa twierdzą, że prawdziwe fryzjerstwo ma się w genach, że to zawód wynikający z pasji Po tylu latach doświadczenia w tym zawodzie mogę powiedzieć że się nie pomylili. Praca fryzjera to ciągłe wyzwanie któremu staram się również ja sprostać. Od ponad 20 lat biorę „pod włos” swoje Klientki i czuję się odpowiedzialna za to co się dzieje na ich głowach. Jest mi bardzo miło kiedy widzę u swoich Klientek zadowolenie z wykonanej pracy i kiedy wracają do mnie podczas kolejnych wizyt w salonie.

 

 

Karolina

Od ponad 15 lat pracuje w tym zawodzie i jeszcze mi się nie znudziło, i mam nadzieję że jeszcze długo się nie znudzi 🙂 Fryzjerstwo to dla mnie ogromna przyjemność i pasja. Wydaje mi się, że mam ten „dryg” bez którego w tym zawodzie za bardzo nic się nie osiągnie. Potrafię sprostać prawie każdej fryzurze i doradzić lub odradzić klientowi dobór odpowiedniej stylizacji. Zależy mi aby fryzury były efektowne i funkcjonalne na co dzień, dlatego dobieram je indywidualnie dla danej osoby.

 

 

Ewelina

Fryzjerstwem zajmuję się od zawsze – najpierw ćwiczyłam swoje umiejętności na lalkach, później na rodzinie, następnie na przyjaciółkach, to właśnie one zapewniły mnie o moim talencie fryzjerskim oraz umiejętności wizażu.
Z entuzjazmem podchodzę do nowych wyzwań moich klientek, niezależnie, czy chodzi o koloryzacje, obcięcie, czy też upięcie. Bardzo dobrze odnajduję się w doradzaniu odpowiedniej fryzury.
Największą radość sprawia mi uśmiech na twarzy zadowolonej klientki, która chętnie do mnie wróci.