Nasz zespół

Alfa Style

 

Laura

Prawie każda mała dziewczynka marzy, aby zostać fryzjerką. Niestrudzenie czesze swoje lalki, niejednokrotnie obcinając im włosy
w nadziei, że odrosną. Ja ze swoich marzeń nie wyrosłam i w
zawodzie jako fryzjerka pracuję już 24 lata. We wszystko co robię wkładam maksimum energii i serca. Strzyżenie, upięcia, koloryzacja stanowią dla mnie wyzwanie a nie problem. Ważne jest dla mnie to, aby wsłuchać się
w oczekiwania Klientów, czasem coś doradzić.

A największa satysfakcja przychodzi wtedy kiedy Klienci wracają umówić się na następną wizytę.

 

Ewelina

Od najmłodszych lat interesuje się fryzjerstwem. Po ukończeniu szkoły od razu podjęłam pracę w tym zawodzie.

Mimo młodego wieku staram się wykonywać swoją pracę z niezwykłą starannością oraz wkładam w nią całe swoje serce i umiejętności. Lubię nowe wyzwania i wiem, że dobrze wykonane strzyżenie to podstawa dobrego samopoczucia. Jestem osobą pracowitą a w pracy najbardziej sobie cenię profesjonalizm i dobro klienta.

 

 

Kasia

Mistrzowie fryzjerstwa twierdzą, że prawdziwe fryzjerstwo ma się w genach, że to zawód wynikający z pasji Po tylu latach doświadczenia w tym zawodzie mogę powiedzieć że się nie pomylili. Praca fryzjera to ciągłe wyzwanie któremu staram się również ja sprostać. Od ponad 20 lat biorę „pod włos” swoje Klientki i czuję się odpowiedzialna za to co się dzieje na ich głowach. Jest mi bardzo miło kiedy widzę u swoich Klientek zadowolenie z wykonanej pracy i kiedy wracają do mnie podczas kolejnych wizyt w salonie.

 

 

Patrycja

Patrycja

Od ponad 15 lat pracuje w tym zawodzie i jeszcze mi się nie znudziło,
i mam nadzieję że jeszcze długo nie 🙂

Fryzjerstwo  to dla mnie ogromna przyjemność i pasja. Wydaje mi się, że mam ten „dryg” bez którego w tym zawodzie za bardzo nic się nie osiągnie. Potrafię sprostać prawie każdej fryzurze i doradzić lub odradzić klientowi dobór odpowiedniej stylizacji. Zależy mi aby fryzury były efektowne i funkcjonalne na co dzień, dlatego dobieram je indywidualnie dla danej osoby.